Studio – AIMI Skip to main content

Aš – Aida. Gimiau po siuvimo stalu. Mano vaikystės žaislai: sagelės, siūlai, medžiagų atraižos. Visą popamokinį laiką praleisdavau mamos siuvykloje matydama kaip gimsta paltai, vestuvinės suknelės, dalykiniai kostiumėliai. Daug anksčiau sužinojau kuo skiriasi viskozė nuo medvilnės nei kaip kaip sumokėti už elektrą. Nepaisant to, kelias iki AIMI buvo gana vingiuotas – baigiau pramonės inžineriją, dirbau ofise. Ir vis dėlto žinios, kurias įgavau iki universiteto pasirodė daug reikšmingesnės ir artimesnės. Meilė audiniams, kūrybos ir gamybos procesui mane paskatino sukurti AIMI.

AIMI studija tapo mano gyvenimo būdu, mano galimybe kalbėti apie antivartojimą, meilę sau, lėtą apsipirkimą ir svarbiausia apie galimybę gyventi taip, kaip nori Tu pats. Frazė „Kaip norim taip gyvenam“ tapo mano atsaku viskam – priekaištams, pagyrimams, dejonėms. Aš nuoširdžiai tikiu galimybe susikurti tokį gyvenimą, kokio norime.

AIMI studija – tai ramybės ir lėto apsipirkimo vieta šiame daug vartojančiame ir skubančiame pasaulyje. Čia kvepia kava, čia gimsta pokalbiai apie laiką sau, savirealizaciją, draugystę, knygas, šeimą, keliones..

AIMI studijos rūbai pripildyti itin gera energija, nes jie sukurti laimingų moterų. AIMI studija turi nedidelę siuvyklą, kurioje dirba itin gerbiamos ir mylimos siuvėjos. Mūsų komanda tiki, kad tik dėkingume, kasdieniame džiaugsme, pasitikėjime gali gimti gražūs ir ypatingi daiktai.

Galbūt nuskambės paradoksaliai, tačiau lėtas apsipirkimas taupo laiką. Čia ramiai išsirinksite tik tai, ko reikia būtent Jums. Jei kažkuris patikęs rūbas per didelis ar per mažas – per keletą dienų mes jį adaptuosime būtent Jums. Taip apsipirkinėdamos visada turėsite ką apsirengti ir sutaupysite daug laiko, kurį galėsite skirti knygoms, pokalbiams, hobiams ar tiesiog ramybės akimirkai.

Bendraukime! Tiek studijoje, tiek laiškais ar žinutėmis!